WILLA ANNA - POKOJE Z KLASĄ

ebd99d4e18b59697e9d378d104556ddd.jpg
Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Wspaniały pobyt
dodano przez: Anna Teresa Ż.
Wspaniały pobyt. Wygodne, eleganckie pokoje, przemili właściciele, pyszne i obfite śniadania, wszędzie blisko!Nałęczów cudowny!Na pewno jeszcze wrócimy!

:)
dodano przez: Diana i Przemek
Byliśmy w Willi Anna niestety tylko jeden dzień ( 20-21 listopada 2013) i to stanowczo za krótko...było żal odjeżdżać. Warunki wspaniałe, w łazience zarówno prysznic jak i wanna, wszędzie czyściutko i przyjemnie:) Na dodatek dostaliśmy od Pani Ani kartę ze znizką na jedzenie w Karczmie Nałęczowskiej:) GORĄCO POLECAMY WILLE ANNĘ!

Wakacje 2014
dodano przez: Grzegorz Małetka
I znów jesteśmy w Nałęczowie W tym roku też do Nałęczowa z Kaliną żeśmy pojechali, W wili Anna z ochotą ponownie zamieszkali, Bo gospodarze są bardzo mili, I w ubiegłym roku dobrze nas gościli, Remont w domu też przeprowadzili, By goście na urlopie spokojnie sobie żyli, I na zabiegi z ochotą chodzili, Nie marnując żadnej chwili. W mieście wiele się zmieniło, W parku alejek i ławek przybyło, Domy też zostały odnowione, Nowe sklepy zostały postawione, Chodniki nowe ułożone, Trawniki w parku skoszone i wygrabione, Kwiaty na klombach posadzone. A w parku łabędzie i kaczki po stawie pływają Ludzie się im przyglądają, Czasami ich dokarmiają, I szumu drzew chętnie słuchają, A dzieci alejkami biegają. I dziadów nie zawsze słuchają. Na basen żeśmy też chodzili, A potem w kawiarni czekoladę pili, Kalinie czekolada bardzo smakowała, I o nią zawsze się upominała, A potem szumu drzew na ławeczce w skupieniu słuchali, O dawnych czasach rozmyślali. Grotę solną też żeśmy odwiedzali, Kojącej muzyki z uwagą słuchali, Powietrzem jodowym spokojnie oddychali, I tym sposobem o zdrowie swoje dbali. Do Kazimierza żeśmy się też wybrali, Po drodze widoki podziwiali, A tu na postoju dorożka na turystów oczekuje, W dwa konie zaprzężona, stangret do drogi się gotuje, By turystom Kazimierz pokazać, Na pogodę wcale nie zważać, Bo dorożka opuszczany dach posiada, I na podróżnych wtedy deszcz nie pada, A po niebie chmury płyną ciemne, I mimo dachu parasole będą potrzebne. Gdy żeśmy z postoju ruszyli, Dach przed deszczem postawili, To deszcz zaczął padać, W oglądaniu miasta przeszkadzać, Zwiedzanie miasta przerwane zostało, A na tym bardzo nam zależało. Potem gdy słońce wyjrzało, Zwiedzać rynek się nam zachciało, Po którym ciężko się chodziło, Bo nierówno i parno było, Ulice kamieniem wybrukowane, Do obecnych wymogów niedostosowane, Ale kiedyś ludzie tak żyli, I wcale temu się nie dziwili. W Lublinie też żeśmy byli, Pokazy sztukmistrzów zobaczyli, A oni po linach chodzili, Zebrani turyści brawo im bili. A wieczorami gdy godzina ósma wybiła, To Kalina z koleżanką i panem Ryszardem na spacer z Sabą chodziła, I opowieści o mieście i mieszkańcach chętnie słuchała, Domy na drzewie podziwiała, I wąwozy też jej się podobały, Które do naszych czasów przetrwały. Czas jednak szybko płynął, I nas też nie ominął, Bardzo miło i przytulnie tu było, Ale niestety to się szybko skończyło. Myślę, że w przyszłym roku też tu przyjedziemy, Uroki miasta podziwiać będziemy, Bo spokojnie i pogodnie się tu odpoczywa, A w innych kurortach tak przecież nie bywa. Państwu Godlewskim dziękujemy za bardzo udany pobyt. Do zobaczenia w przyszłym 2015 roku. Grzegorz Małetka Sulejówek, dnia 27 lipca 2014 r.

Wakacje 2013
dodano przez: Grzegorz Małetka
Willa Anna W Nałęczowie na niewielkim wzgórzu, Willa Anna na ulicy Spółdzielczej się mieści, Ta ulica, same wille, Dla turystów, wczasowiczów wypoczynek oferują. Jadąc od Warszawy łatwo trafić, Tylko nie trzeba się zagapić, Pani Ania i pies Sara, Gości wita i o nic nie pyta. Pokoje tu gustowne i zadbane, I śniadania smacznie dane, Dostojna Pani Ania menu serwuje, Nawet niejadkowi smakuje. Park zdrojowy bardzo blisko, Tu jest wszystko, Dobry klimat i łabędzie pływające w wodzie, I pamiątki można kupić, Na ławeczce też przycupić. Można też meleksem, Lub dorożką w piękne konie, Okolicę zwiedzić. Myśmy tu przybyli, Jako, że Żeromski i Prus też tu byli, I książki tu pisali by Polacy je czytali. A małżonek Pani Ani, To przewodnik pierwszej klasy, Swoją wiedzę historyczno-turystyczną, Przekazuje po wsze czasy. Dziękujemy im za to, I obiecujemy przyjazd w następne lato. Kalina Małetka Wakacje, lipiec 2013 r.

Polecamy
dodano przez: Krysia, Basia i Antek ze Ślaska
właśnie wróciliśmy do domu i tak na gorąco jeszcze pod wrażeniem chcemy powiedzieć DZIĘKUJEMY za wspaniałe przyjęcie nas przez P. Anię i P. Krzysztofa, który jest skarbnicą wiedzy na temat Nałęczowa i okolic (bardzo ciekawie opowiadał)dziękujemy za to, że czuliśmy się u Was jak w domu, warunki mieszkaniowe super, śniadanka i kawa na tarasie, cisza, spokój, wiewiórki i dzięcioły w ogrodzie, czegóż chcieć więcej. Mamy nadzieję, że będzie nam dane do Was jeszcze przyjechać :)

Nałęczów to relaks dla ciała i duszy
dodano przez: Kasia,Zuza i Marek z Malborka
Wspaniali Gospodarze i super miejsce - wszędzie blisko i cudownie.Pokoje i całe obejście czyściutkie i pachnące.

sierpień 2017
dodano przez: Gabriela i Paweł
Polecam wypoczynek w Willi Anna. My odpoczywaliśmy w dużym wygodnym apartamencie, który polecamy. Właściciele to pogodni i życzliwi gospodarze. Stąd wszędzie blisko: do parku, do SPA i na wypady do Lublina, Puław czy Kazimierza. Polecamy i dziękujemy za gościnę. Gabriela i Paweł

Sierpień/Wrzesień 2017
dodano przez: Marek
Wspaniałe miejsce.Wspaniali Gospodarze.Gospodarz posiada niebywałą wiedzę na temat Nałęczowa i okolic z czego warto skorzystać.Dziękujemy za wspaniały pobyt :)

Sierpień 2016
dodano przez: Katarzyna
Polecamy willę Annę! Wspaniały pobyt, wygodne duże pokoje, na korytarzu aneks kuchenny z płytą indukcyjną i mikrofalówką. wszystko jest: zastawa, żelazko, suszarka do włosów. Właściciel -przewodnik - wiele ciekawych rzeczy może powiedzieć, informacje, mapy, bony zniżkowe do Spa Nałęczów oraz do Karczmy Nałęczowskiej. Dziękujemy za cudowny rodzinny pobyt :)

sierpień 2018
dodano przez: Hanna
Wspaniałe miejsce u wspaniałych gospodarzy. Jesteśmy tu drugi raz i na pewno jeszcze przyjedziemyCopyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę